Katarzyna Minda - Mindful Life - coaching Warszawa, sesje 1:1 on-line

Katarzyna Minda

Moja bogata ścieżka zawodowa zaprowadziła mnie w miejsce, w którym spotykam Ciebie. Tu i teraz. I z tego się bardzo cieszę.

Skończyłam pedagogikę resocjalizacyjną, podczas której wykładowcy straszyli nas, że to zawód dla idealistów wierzących w bajki, że ludzie potrafią się zmienić. A zatem porzuciłam marzenia o bezpośrednim wspieraniu innych na rzecz dwudziestoletniej kariery najpierw przy poważnych, okołoeuropejskich tematach prawnych, a następnie na rzecz pracy w biznesie, którego celem jest poprawa życia ludzi z najbiedniejszych zakątków świata.

Po drodze poszukiwałam cały czas czegoś ważnego w swoim życiu. Podróżowałam, skończyłam 3 kierunki studiów podyplomowych, stałam się psychologiem biznesu i dyplomowanym coachem, zdobyłam certyfikat na Harvard University z Zarządzania szczęściem, urodziłam dwoje cudownych dzieci i weszłam głęboko na drogę samorozwoju, po to by wreszcie spotkać Ciebie kobieto, która podobnie jak ja wiele lat temu, szukasz odpowiedzi na pytania:

Jaki jest sens życia? Czym jest szczęście? Jak radzić sobie z trudnościami? I jak dbać o innych nie zapominając o sobie?

Przez całe swoje dorosłe życie, trwałam przy swoim, udowadniając światu, co jest białe, a co czarne. Przebudzenie przyniósł mi coaching, dzięki któremu z dorosłej kobiety stałam się kobietą dojrzałą. Zrozumiałam, że każdy ma dostęp do swojej rzeczywistości, w którą jest głęboko zanurzony i na którą w sposób unikalny patrzy poprzez filtry swoich emocji, doświadczeń, przekonań, wartości i darów z dzieciństwa i że nie ma jednej, uniwersalnej prawdy dla każdego.

Wiem teraz, że zatoczyłam koło w moich poszukiwaniach. Od zawsze pasjonowała mnie natura człowieka i chęć niesienia mu pomocy.
Jestem dziś w miejscu do którego Ciebie chciałabym zaprosić, bym mogła towarzyszyć Ci w odkryciu siebie i zatrzymaniu się na rzeczach ważnych.

Kasia Minda - Mindful Life - coaching Warszawa, sesje 1:1 on-line
Z ciekawością wsłuchuję się w potrzeby innych kobiet, pomagam im przyjrzeć się ich uczuciom i emocjom, zrozumieć schematy jakimi się kierują w swoim życiu, uczę ich słuchać szeptów własnego ciała by nie poniosły jak ja, kosztów ukrytego stresu w niepotrzebnym pędzie.
Napisz do mnie, Kasia

Umów się na bezpłatną konsultację

Podczas bezpłatnej konsultacji on-line (1h) sprawdzę jakiego wsparcia potrzebujesz
i powiem Ci, czy będę mogła Ci pomóc.

Poznasz mnie bliżej i zdecydujesz czy chcesz ze mną pracować.

Bardzo poważnie podchodzę do wstępnych sesji, dlatego zaraz po tym jak się na nią umówisz, dostaniesz ode mnie zadanie do przygotowania tak bym mogła lepiej Cię poznać.