Myślę, że takie sesje kilku spotkań powinien zaliczyć każdy co kilka lat, żeby zastanowić się, gdzie jest, dokąd zmierza i czy to na pewno najlepszy z możliwych kierunków. Wnioski mogą być zaskakujące. Dla mnie takie właśnie były.
Karolina Siwek
Kasiu, wyposażyłaś mnie w wiele narzędzi, które staram się stosować w codziennym życiu. Kiedy z nich korzystam, wtedy zdecydowanie czuje się lepiej. Bardzo dziękuje Ci za Twój spokój, przyjazną energię, pilnowanie, aby w gąszczu myśli nie zagubić się i nie odbiegać od tematu, za trafność zadawanych pytań i totalny brak oceniania. Jestem przekonana, że każdy kto do Ciebie trafi dostanie to czego potrzebuje.
Ewelina
Nasze spotkania były dla mnie bardzo motywujące do przemyśleń i dalszego działania. Przyszłam z tematem braku klarowności w tym jak ma wyglądać moja dalsza droga zawodowa i co mnie trzyma w dotychczasowej relacji biznesowej. (...)
Spotkania z Tobą przypomniały mi o tym jak ważne jest trwanie przy sobie -uważność. Zachęcona przez Ciebie do wizualizacji celu poczułam się lekko i uświadomiłam sobie, że moje plany są zupełnie realne również biorąc pod uwagę zasoby, na które zwróciłaś moją uwagę.
Bardzo ważne było dla mnie nasze ostatnie spotkanie, na które przyszłam z koncepcją kompletnego "zwrotu akcji". Nie wydałaś się tym zaskoczona i miałam wrażenie, jakbyś była przygotowana na taki obrót sprawy. Zaimponowało mi to, a notatki z ostatniego spotkania czytam sobie dla przypomnienia, żeby nie zgubić siebie. W mojej ocenie było to bardzo profesjonalne.
Od początku poczułam z Tobą bliską więź, nie mogłam się pozbyć uczucia, jakbyśmy się wcześniej znały. Dziękuję bardzo za tą atmosferę akceptacji jaką stworzyłaś.
Paulina
Z Kasią nawiązałam kontakt w przełomowym momencie mojego życia. Byłam w dużym stresie i napięciu w związku z rozpoczęciem własnej działalności. Kasia pomogła mi przeanalizować różne obszary mojego życia i doprecyzować co na dany moment było mi najbardziej potrzebne. Pomogła mi przyjrzeć się niewspierającym przekonaniom. Przeszła ze mną krok po kroku przez ten  trudny czas.
Wspierała mnie w ciepły, taktowny, empatyczny i bardzo merytoryczny sposób. Dzięki coachingowi z Kasią, wykonałam kolejne kroki związane z rozwijaniem działalności. Zawsze czułam, że słucha mnie uważnie i jest szczerze zainteresowana moimi problemami. Kasia była zawsze przygotowana do spotkań ze mną, poza tym po każdym spotkaniu otrzymywałam tytuły książek odnoszące się do omawianych tematów, linki do stron, podcastów itp. Kasiu! Jestem Ci bardzo wdzięczna, dziękuję!!!
Ania
Kasia od pierwszego spotkania zbudowała szczególną więź, dzięki której spojrzałam w głąb siebie z łatwością z jaką wcześniej bym się po sobie nie spodziewała. Niesamowita wiedza, profesjonalizm, życzliwość, empatia, uważność na drugiego człowieka, wnikliwość i pozytywna energia – za to wszystko z serca dziękuję!
Tamara Marczyk
Przyznam, że byłam sceptycznie nastawiona do ideii coachingu kariery. Myślałam, że jako wieloletni pracownik, wiem wszystko o swoim doświadczeniu, o predyspozycjach i ograniczeniach. Nie traktowałam chyba poważnie możliwości zmiany kierunku kariery na ten wymarzony. Planowałam raczej mozolne podążanie dotychczasową ścieżką. Tymczasem sesje z Kasią dosłownie wybiły moje myślenie o samej sobie z tych utartych torów. Skłoniła mnie do konfrontacji z prawdziwymi pytaniami o przyszłość, potrzeby i marzenia. To było bardzo odświeżające i dało mi mnóstwo energii do działania.
Karolina
Wielomiesięczna terapia nie była tak przełomowa i owocna w odkrycia jak dwumiesięczny coaching z Kasią.
...
Kasia to naprawdę skuteczny coach. Dzięki swojej przeogromnej wiedzy, dozie cierpliwości i dociekliwości pomogła mi stać się bardziej pewną siebie osobą. Jej doskonały warsztat coachingowy i empatyczność to doskonałe połączenie, które pozwoliło mi popracować nad obszarami z mojego życia, z których niekoniecznie byłam zadowolona. Spotkania odbywały się w naprawdę ciepłej atmosferze. Kasia pomogła mi uporać się z moimi ograniczającymi przekonaniami, moim sabotażem i krytykiem wewnętrznym. Polecam wszystkim sesje z Kasią - to owocny czas.
Magda z Holandii
Chciałabym podziękować Ci za wspólną podróż, podczas której przy Twoim wsparciu usystematyzowałam sobie to co jest dla mnie teraz najważniejsze. (...) Ponownie spojrzałam na: podejście do czasu, sens posiadania celu i to co mnie stopuje w dojściu do tego co zaplanowałam. Dziękuję Tobie również za Twój profesjonalizm i wiedzę, za Twój spokój, który był istotny w wyciszeniu chaosu jaki mi towarzyszył, za pytania, które zadałaś, za to że konsekwentnie, z pełną obecnością podążałaś za tym co pojawiało się podczas naszych sesji, że przy Twoim wsparciu ponownie odzyskałam spokój i spojrzenie z dystansem.
Marta
Dziękuję Ci z całego serca za czas jaki dla mnie poświeciłaś i za jasność, którą wprowadziłaś do mojego świata. Czekałam na każde nasze spotkanie z niecierpliwością, ciekawością jak również z gotowością do odkrywania siebie. Jesteś ciepłą osobą, przed którą nie miałam barier aby się otworzyć. Masz niesamowity zakres wiedzy i delikatny sposób zadawania pytań, dzięki którym, otwierasz wiele drzwi. Bardzo mi pomogłaś rozjaśnić mi ten mój świat. Najbardziej pomogło mi to jak przeprowadziłaś mnie przez moje przekonania (...).Pokazałaś mi jak mogę je zmienić, aby nie wpływały już negatywnie na moje życie.
Dużą radość jak i łez przyniosło mi ćwiczenie z IKIGAI. Niesamowita podróż do siebie i do mojego źródła mocy.
Monika z UK

Umów się na bezpłatną konsultację

Podczas bezpłatnej konsultacji on-line (1h) sprawdzę jakiego wsparcia potrzebujesz
i powiem Ci, czy będę mogła Ci pomóc.

Poznasz mnie bliżej i zdecydujesz czy chcesz ze mną pracować.

Bardzo poważnie podchodzę do wstępnych sesji, dlatego zaraz po tym jak się na nią umówisz, dostaniesz ode mnie zadanie do przygotowania tak bym mogła lepiej Cię poznać.